Produkt dnia
JUNO by JANOME E1019
JUNO by JANOME E1019

1 099,00 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

§1 Informacje ogólne

1.Regulamin określa zasady sprzedaży przez sklep internetowy WYTWÓRNIA Z SERCA dostępny pod adresem www.wytworniazserca.pl, prowadzony jest przez: „Wytwórnia z serca” Katarzyna Krzemińska, ul.Siewierska 106,42-431 Zawiercie. NIP 6491969534 Regulamin zakupów: 

1. Sklep internetowy pod adresem www.wytworniazserca.pl prowadzi internetową sprzedaż detaliczną.

2. Transakcje kupna-sprzedaży odbywają się w formie umowy zawieranej na odległość za pomocą serwisu internetowego, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym www.wytworniazserca.pl zwanym dalej Sprzedającym.

3. Serwis internetowy Sprzedającego funkcjonuje pod adresem www.wytworniazserca.pl

§2 Zamówienia

1. Zamówienia przyjmowane są przez cały czas pracy serwisu internetowego www.wytworniazserca.pl

2. Do realizacji zamówienia koniecznie jest: wskazanie zamawianych produktów i ilości; podanie danych potrzebnych do dostawy – wg pól formularza zamówienia; wskazanie preferowanej formy płatności i dostawy; w przypadku składania zamówień przez telefon proszę włączyć WERSJĘ KOMPUTEROWĄ ( żądaj pełnej wersji ) w wersji mobilnej nie są widoczne wszystkie opcje i zamówienie będzie niepoprawnie przeprowadzone.

3. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych i braku możliwości kontaktu z Klientem, Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia.

4. W przypadku niedostępności produktów lub problemów z realizacją zamówienia Sprzedający skontaktuje się z Klientem w sprawie ustalenia sposobu i czasu realizacji zamówienia lub ewentualnego odstąpienia od realizacji zamówienia.

5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego wysłania. 

6 . W pierwszej kolejności realizujemy opłacone zamówienia i wysyłki za pobraniem.

7. Na przelew za zamówione produkty czekamy 3 dni, jeżeli po tym czasie nie odnotujemy wpłaty, zamówienie zostaje anulowane.

§3 Ceny towarów i płatność

1. Wszystkie ceny towarów podawane są w PLN i zawierają podatek VAT .Cena podana przy każdym towarze obowiązuje w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Podane ceny dotyczą 0,5 mb, w przypadku paneli 1 szt.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

 • płatność przy odbiorze - należność pobiera pracownik firmy kurierskiej dostarczający przesyłkę.
 • wybierając system płatności internetowych payu,płatność przelewem bankowym bezpośrednio na konto sklepu.
 • Operatorem płatności jest AutoPay S.A.

  Karty płatnicze
  Typy kart:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Nr konta wytworniazserca.pl: Katarzyna Krzemińska Ing Bank Śląski 33 1050 1214 1000 0090 9500 6343 

3. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt dostawy.

§4 Terminy dostawy i koszty

1. Każdy towar widniejący w sklepie jest dostępny.

Wyjątkiem są towary których cały stan sprzeda się poza godzinami pracy osób odpowiedzialnych za administrację sklepu, materiały z działu OUTLET I PROMOCJE, które podczas dostawy sprzedają się w ekspresowym tempie.

2. Przewidywany czas realizacji wysyłki to 48 godzin roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

3. Przewidywany czas dostawy przesyłki kurierskiej od 24  do 48 godziny roboczych. 

4. Wysyłka zamówionych towarów następuje: w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (pobranie) - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia, w dni robocze, maksymalnie w przeciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia, w przypadku zamówień płatnych przelewem – po otrzymaniu płatności – zaksięgowaniu środków na koncie wytworniazserca.pl w dni robocze, maksymalnie w przeciągu 48 godzin od jego otrzymania.

5. Koszt przesyłki:

- przesyłka kurierska (przedpłata ) - 17 zł

- wysyłka za pobraniem  - 22 zł (maszyn, owerloków, hafciarek, ploterów - nie wysyłamy za pobraniem ).

- paczkomat ( przedpłata ) - 17 zł

§5 Rejestracja Klienta i przetwarzanie danych osobowych.

1. Sklep wytworniazserca.pl umożliwia Klientom rejestrację w serwisie wytworniazserca.pl

2. Rejestracja ułatwia zawieranie transakcji bez konieczności podawania danych do dostawy przy każdej transakcji oraz zwalnia Klienta z konieczności potwierdzania złożonych zamówień.

3. Rejestracja jest równoznaczna z podaniem danych niezbędnych do wysyłki oraz jednorazowym potwierdzeniem faktu rejestracji poprzez kliknięcie linku zawartego w otrzymanym mailu rejestracyjnym.

4. Rejestracja klienta umożliwia otrzymywanie wiadomości od wytworniazserca.pl .

5. Dane Klientów otrzymane zarówno w procesie rejestracji oraz składania zamówienia są prawnie chronione.

6. Sklep wytworniazserca.pl nie sprzedaje i nie udostępnia danych personalnych i adresowych osobom trzecim.

7. Zasady przetwarzania danych osobowych kupujących-osób fizycznych określone zostały w Polityce prywatności, stanowiącej Załącznik do Regulaminu.

§6 Zwroty, reklamacje

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie wytworniazserca.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Zwrot jest możliwy, gdy towar spełnia wszystkie poniższe warunki: nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, jest kompletny.

3. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze lub informacją o innym towarze w zamian.

  4. W przypadku przesyłki zwrotnej realizowanej zgodnie z pkt 1., koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Wytworniazserca.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

5. Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

6. Jeżeli w trakcie zawierania transakcji klient otrzymuje darmową przesyłkę, to w przypadku rezygnacji z transakcji i zwrotu towaru, koszty dostawy poniesione przez wytworniazserca.pl pomniejszą kwotę o której mowa pkt. 5.

7. Materiały z działu OUTLET nie podlegają zwrotom i reklamacji.

8. Jeżeli po otrzymaniu towaru 1 gat.  klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia, powinien odesłać go najtańszą przesyłką na adres:  Wytwórnia z serca Katarzyna Krzemińska ul. Siewierska 106, 42-431 Zawiercie z dopiskiem „REKLAMACJA”. Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od rozpatrzenia reklamacji przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Reklamacja, łącznie z usunięciem wady, musi zostać rozpatrzona bez zbędnej zwłoki, najpóźniej w terminie 30 dni od zgłoszenia reklamacji, jeżeli Kupujący i Sprzedawca nie postanowią inaczej.

9. W przypadku otrzymania innego materiału niż w zamówieniu, należy odesłać materiał najtańszą możliwą wysyłką na adres:  Wytwórnia z serca ul. Siewierska 106, 42-431 Zawiercie z dopiskiem „REKLAMACJA - zwrot - nr zamówienia ”wraz dowodem uiszczenia opłaty za wysyłkę. Gdy materiał do nas dotrze, na życzenie klienta odsyłamy prawidłowy materiał ( o ile jest dostępny ) lub zwracamy pieniądze. W tym przypadku pokrywamy również koszty wysyłki.

10. Materiał należy sprawdzić po zakupie i w razie zauważenia skazy (1 gat.), odesłać w takiej ilości w jakiej został zakupiony.

11. W przypadku przesyłek zagranicznych, gdy klient stwierdzi błąd w zamówieniu lub skazę materiału 1 gatunku, zwracamy pieniążki za materiał lub dorzucamy do następnego zamówienia, nie odsyłamy materiału.

12. Reklamacja nie będzie uwzględniona w następujących przypadkach:

 • Jeżeli wada towaru powstała na skutek jego zużycia, niewłaściwego użycia (np. nieprzestrzegania wskazówek dotyczących prania) lub przechowywania.
 • Jeżeli reklamacja dotyczy wady, z powodu której cena towaru została obniżona.
 • Tkaniny/dzianiny sprzedawane na metry należy reklamować przed ich przecięciem.
 • Jeżeli reklamowana wada nie zostanie stwierdzona.
 • Jeżeli Kupujący nie dostarczy dokumentów niezbędnych do rozpatrzenia reklamacji.
 • W przypadku towaru zakupionego w ramach działalności gospodarczej podczas reklamacji postępuje się zgodnie z określonymi postanowieniami ustawy nr 513/1991 Dz.U. Kodeksu Handlowego, z późniejszymi zmianami.
 • w przypadku reklamacji dzianin/ tkanin z ciemnymi drukami , należy zachować podstawowe zasady prania i użytkowania*

13. Tolerancja błędu w wymiarach to +/- 5%

Pranie/UŻYTKOWANIE DZIANIN Z ciemnymi WZORAMI DRUKOWANYMI CYFROWO.
W celu zachowania dzianiny jak najdłużej w stanie zbliżonym
do fabrycznego należy:

 • prać ją wyłącznie w trybie przeznaczonym
  do materiałów delikatnych,
 • w 30 stopniach,
 • bez stosowania środków zmiękczających
 • zaleca się również pranie na lewej stronie. 
  Ponadto, ze względu na naturalny proces ścierania powierzchni materiału, 
  należy unikać stosowania w produktach narażonych na przecieranie 
  (np. spodnie, legginsy dla małych dzieci).

*Czasami pomimo przestrzegania prawidłowego użytkowania i prania,

może zdarzyć się, że BARDZO ciemne nadruki szybciej będą się spierać i przecierać. 

13. Po otrzymaniu przesyłki należy w obecności kuriera sprawdzić zawartość zamówienia i w razie braku towaru lub uszkodzeń paczki, należy spisać protokół szkody, tylko na tej podstawie możliwa jest reklamacja.

§7 Zapisy na FB

1. W przypadku zamówienia na tzw. ZAPIS, nie ma możliwości zwrotu, gdyż produkt jest na zamówienie.

2. Grafiki jakie są na zapisach, mogą kolorystycznie się różnić od tych jakie będą w rzeczywistości na materiale.

3. Zapis jest zarezerwowany dla osoby, która zapisała się na Facebooku i nie ma możliwości, aby zrealizowała to inna osoba.

4. Po upływie 3 dni zapis jest anulowany, a materiały w cenie regularnej wrzucone na sklep.

§8 Postanowienia końcowe

1. Korzystając z serwisu Klient zgadza się akceptować regulamin zarówno będąc użytkownikiem zarejestrowanym jak i kupującym bez rejestracji.

2. Dla kwestii nie uregulowanych zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

3. Zarówno Klient jak i Sprzedający obowiązany jest do załatwiania wszelkich kwestii spornych polubownie. W przypadku bezskutecznych prób sprawę należy skierować do sądu właściwego.

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Tłumaczenie
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl