Kod produktu: MB-7
Dostępność: W magazynie
24,999.00 PLN
Cena brutto

Ilość

Zestaw zawiera: 


 Hafciarkę Janome MB-7

To rozbudowana wersja znanej już hafciarki Janome MB-4S. W odróżnieniu od Janome MB-4S posiada ona nie 4 tylko aż 7 igieł, które umożliwiają szybkie i wygodne wykonywanie wielokolorowych haftów. 
Duży, kolorowy, dotykowy i bardzo intuicyjny ekran w połączeniu z menu hafciarki w języku polskim sprawiają, że wybór haftu, tworzenie napisów czy edycja haftu (umiejscowienie haftu na tamborku, kopiowanie, obracanie, łączenie grafiki z napisami), jest bardzo proste. Dzięki temu z powodzeniem mogą z hafciarki Janome MB-7 korzystać także osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z haftowaniem.
Maksymalne pole haftu w hafciarce Janome MB-7 to 24 cm x 20 cm, a maksymalna prędkość haftowania wynosi 800 wkłuć na minutę (maszyna zachowuje przy tym maksymalną jakość i dokładność). O dobrą widoczność  zarówno igieł (ważne podczas nawlekania) jak i miejsca haftowania dba 6 punktowe ledowe oświetlenie. 
Ważną funkcją, którą posiada Janome MB-7 jest czujnik zerwania / skończenia nici. Maszyna po zerwaniu nici automatycznie wróci do miejsca „zgubionej nitki” co minimalizuje ryzyko przepuszczania ściegów (przerw) w hafcie.
Bardzo prosty w obsłudze, w pełni profesjonalny program do projektowania haftów. Cały w JĘZYKU POLSKIM Z WBUDOWANYMI POLSKIMI CZCIONKAMI. Menu programu jest bardzo intuicyjne i obrazkowe. Program umożliwia samodzielnie projektowania haftów, możemy je projektować “z wolnej ręki” lub na podstawie rysunku czy zdjęcia. Do wyboru w programie mamy kilka rodzajów ściegów i wypełnień, które możemy stosować wedle własnych potrzeb. W programie Digitizer MBX mamy pełną kontrolę nad każdym stworzonym przez nas ściegiem. Program posiada ok 100 wbudowanych czcionek do tworzenia napisów i monogramów. Litery możemy powiększać, pomniejszać i ustawiać je w różnych kierunkach, rozciągany, przekrzywiany czy zakrzywiany. 
Dodatkowo Janome Digitizer MBX posiada wbudowany programem Corel Draw Essentials X5, dzięki czemu możemy w programie Corel Draw Essentials X5 stworzyć dowolna grafikę, a później w łatwy i szybki sposób (np. automatycznie ) zmienić ją na haft.
Program zawiera płytę DVD z tutorialami wyjaśniającymi wszystkie funkcje programu krok po kroku, a także kompletną instrukcje obsługi.

Hafciarka komputerowa Janome MB-7


Profesjonalny program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX 

Profesjonalny program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX

Kupując w zestawie oszczędzają Państwo 2999 zł (standardowa cena wszystkich produktów 27998 zł)

 

Najdłuższa gwarancja na hafciarki do biznesu w Polsce

Od teraz hafciarka Janome MB-4S i MB-7 maja nie 12 miesięcay gwarancji, ale aż 3 lata. 

Dzięki wydłużonej gwarancji nie musisz martwić się o swoją hafciarkę tylko swobodnie i bez obaw realizoać kolejne zlecenia. W razie jakichkolwiek problemów związanych z użytkowaniem maszyny możesz być pewna, że Twoja hafciarka zostanie naprawiona w możliwie najkrótszym czasie przez wykwalifikowanych fachowców i przy użyciu nowych oryginalnych części Janome.

Aby skorzystać z wydłużonej, 3 letniej gwarancji należy :

 

  • przeprowadzić płatny przegląd urządzenia między 10. a 12. miesiącem od daty zakupu. Spowoduje to wydłużenie gwarancji do 24 miesięcy od daty zakupu. Wykonanie tego przeglądu upoważnia do kolejnego przedłużenia gwarancji. 

 

  • przeprowadzić kolejny płatny przegląd urządzenia między 22. a 24. miesiącem od daty zakupu hafciarki. Będzie on automatycznie oznaczał wydłużenie gwarancji o kolejny rok, a więc do 36 miesięcy od daty zakupu.
Informacje dodatkowe
Kolor biała