Kod produktu: MC500E
Dostępność: W magazynie
8,999.00 PLN
Cena brutto

Ilość

Janome MC500E 5 lat gwarancji


W zestawie otrzymasz nowoczesną, komputerową hafciarkę Janome MC500E i program do projektowania haftów Digitizer MBX, dzięki któremu stworzysz swoje niepowtarzalne wzory haftów.

Kupując w zestawie oszczędzasz 1499 zł (standardowa cena wszystkich produktów 10998 zł).

Zestaw zawiera: 

Hafciarkę JANOME 500E
hafciarka  Janome MC500ENowoczesna, komputerowa hafciarka o polu haftu, aż 280 mm x 200 mm. 
Posiada 160 wbudowanych haftów i 6 rodzajów alfabetu (duże, małe litery, cyfry, znaki specjalne i POLSKĄ CZCIONKĘ). Dodatkowe hafty możemy wprowadzać do hafciarki za pomocą pendriva. Hafciarka wykonuje haft z prędkością 860 wkłuć na minutę. Bardzo wygodną funkcją w hafciarce jest automatyczne obcinanie nici, która obcina za nas nitkę po skończonym hafcie. Hafciarka Janome MC500E jest jednoigłowa, ale z powodzeniem możemy na niej haftować wzory wielokolorowe. Hafciarka sama zatrzyma się za każdym razem, gdy w projekcie haftu będzie wymagana zmiana koloru nici i poprosi o jej zmianę. Duży, czytelny ekran i menu w języku polskim sprawiają, że obsługa maszyny jest bardzo łatwa (nawet osoba bez doświadczenia hafciarskiego swobodnie poradzą sobie z jej obsługą). 

Profesjonalny program do projektowania haftów JANOME DIGITIZER MBX.
program do projektowania haftów Digitizer MBXBardzo prosty w obsłudze, w pełni profesjonalny program do projektowania haftów. Cały w JĘZYKU POLSKIM Z WBUDOWANYMI POLSKIMI CZCIONKAMI. Menu programu jest bardzo intuicyjne i obrazkowe. 
Program umożliwia samodzielnie projektowania haftów, możemy je projektować “z wolnej ręki” lub na podstawie rysunku czy zdjęcia. 
Do wyboru w programie mamy kilka rodzajów ściegów i wypełnień, które możemy stosować wedle własnych potrzeb. W programie Digitizer MBX mamy pełną kontrolę nad każdym stworzonym przez nas ściegiem. 
Program posiada ok 100 wbudowanych czcionek do tworzenia napisów i monogramów. Litery możemy powiększać, pomniejszać i ustawiać je w różnych kierunkach, rozciągany, przekrzywiany czy zakrzywiany. Dodatkowo Janome Digitizer MBX posiada wbudowany programem Corel Draw Essentials X5, dzięki czemu możemy w programie Corel Draw Essentials X5 stworzyć dowolną grafikę, a później w łatwy i szybki sposób (np. automatycznie ) zmienić ją na haft. Program zawiera płytę DVD z utorialami wyjaśniającymi wszystkie funkcje programu krok po kroku, a także kompletną instrukcje obsługi. Teraz w kartonie z maszyną znajdziesz płytę z demo profesjonalnego programu do projektowania haftów - JANOME DIGITIZER MBX ver. 5.0, który możesz używać przez 30 dni.

Hafciarka Janome MC500E posiada 5 lat gwarancji i instrukcję w języku polskim.

Serwis i gwarancja w całej Polsce.Informacje dodatkowe
Kolor biała