Kod produktu: MC500E
Dostępność: W magazynie
5,999.00 PLN
Cena brutto

Ilość

Janome MC500E 5 lat gwarancji


W zestawie otrzymasz nowoczesną, komputerową hafciarkę Janome MC500E o dużym polu haftu oraz program do projektowania haftów Janome Digitizer Jr. Dzięki takiemu kompletowi z łatwością wykonasz swoje autorskie hafty. 

Kupując w zestawie oszczędzasz 599 zł (standardowa cena wszystkich produktów 7098,02 zł).


Zestaw zawiera: 

Hafciarkę JANOME MC500E

hafciarka Janome MC500EJANOME MC500E to nowoczesna, komputerowa hafciarka o polu haftu, aż 280 mm x 200 mm. 
Posiada 160 wbudowanych haftów i 6 rodzajów alfabetu (duże, małe litery, cyfry, znaki specjalne i POLSKĄ CZCIONKĘ). Dodatkowe hafty możemy wprowadzać do hafciarki za pomocą pendriva. Hafciarka wykonuje haft z prędkością 860 wkłuć na minutę. Bardzo wygodną funkcją w hafciarce jest automatyczne obcinanie nici, która obcina za nas nitkę po skończonym hafcie. Hafciarka Janome MC500E jest jednoigłowa, ale z powodzeniem możemy na niej haftować wzory wielokolorowe. Hafciarka sama zatrzyma się za każdym razem, gdy w projekcie haftu będzie wymagana zmiana koloru nici i poprosi o jej zmianę. Duży, czytelny ekran i menu w języku polskim sprawiają, że obsługa maszyny jest bardzo łatwa (nawet osoba bez doświadczenia hafciarskiego swobodnie poradzą sobie z jej obsługą). 

 

Program do projektowania haftów 
program do projektowania haftów

Bardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. 
Cały w JĘZYKU POLSKIM. Idealny na start przygody z haftem. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów. Program może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 4.5, w której wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane.
To elementarnie proste i wszystko dzieje się błyskawicznie. Teraz w kartonie z maszyną znajdziesz płytę z demo profesjonalnego programu do projektowania haftów - JANOME DIGITIZER MBX ver. 5.0, który możesz używać przez 30 dni.

Hafciarka Janome MC500E posiada 5 lat gwarancji i instrukcję w języku polskim.

Serwis i gwarancja w całej Polsce.

KGO: 1,65 zł Informacje dodatkowe
Kolor biała