Kod produktu: WpRMINI2i
Dostępność: W magazynie
1,045.00 PLN
Cena brutto

Ilość

Mały generator pary z żelazkiem przeznaczony zarówno do użytku domoweg0 jak i profesjonalnego. Pojemność 1,4 litra. Zapewnie 2h pracę ciągłą. Obudowa wykonana jest ze stali INOX dla odporności na zużycie i wyglądu, na której znajdują się włącznik żelazka, wytwornicy pary oraz lampka kontrolna sygnalizująca gotowość do pracy. W zestawie z generatorem pary jest sprawdzone w ciężkiej pracy żelazko Rotondi EC-100 z całkowicie wyizolowanym termicznie uchwytem. Takie rozwiązanie pozwala na wielogodzinne prasowanie bez zagrożenia nadmiernym nagrzaniem się uchwytu żelazka.
Żelazko z wytwornicą pary Rotondi przeznaczone jest do pracy profesjonalnej. W działaniu wykorzystuje metodę prasowania suchą parą. Wyjątkowość tej metody prasowania, powszechnie stosowanej w przemyśle, polega na szybkim, jednostronnym, głębokim prasowaniu tkanin bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Jakość prasowania jest nieporównywalna ze zwykłymi żelazkami. Do kompletu z wytwornicą pary polecamy zakup odpowiedniej deski do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary. Takie połączenie daje gwarancję najlepszej jakości prasowania.
Do działania zestawu do prasowania niezbędne jest zastosowanie profesjonalnej, przeciw połyskowej stopy teflonowej Rotondi PTFE, która chroni materiał przed wyświeceniem i przypaleniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania, chroni stopę grzejną żelazka i ułatwia równomierne rozproszenie pary.
Dane techniczne 
Zasilanie:230 V
Moc całkowita:1950 W
Moc żelazka:800 W
Moc wytwornicy:1150 W
Pojemność:1,4 L
Wydajność (praca ciągła):około 2 godzin
Ciśnienie operacyjne pary:2,5 bar
Ciśnienie maksymalne:5 bar
Wymiary zewnętrzne:27 x 35 x 22 cm
Waga:6,5 kg
Wyposażenie 
  • żelazko
  • stacja pary
  • podkładka silikonowa
  • pejcz podtrzymujący przewód
  • lejek do napełniania
  • instrukcja obsługi POL
Gwarancja 
Okres gwarancji:12 miesięcy

STOPA TEFLONOWA i wysyłka GRATIS !!!!!

Informacje dodatkowe
Kolor inox
Model mini 1