Kod produktu: WpRMINI1
Dostępność: W magazynie
945.00 PLN
Cena brutto

Ilość

Rotondi MINI 1 to niewielki generator pary z przeznaczeniem do użytkowania w domu jak i pracowniach i zakładach krawieckich. Pojemność kotła wytwornicy (0,8 litra) to aż 1 godzinna pracy ciągłej. Obudowa wykonana jest ze stali INOX co jest dodatkowym atutem zarówno pod względem wysokiej odporności na zużycie jak i estetyki. W zestawie z generatorem pary jest sprawdzone w ciężkiej pracy żelazko Rotondi EC-100 z całkowicie wyizolowanym termicznie uchwytem. Takie rozwiązanie pozwala na wielogodzinne prasowanie bez zagrożenia nadmiernym nagrzaniem się uchwytu żelazka.
Żelazko z wytwornicą pary Rotondi wykorzystuje metodę prasowania suchą parą. Metoda ta polega na szybkim, jednostronnym, głębokim prasowaniu tkanin bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Jakość prasowania jest nieporównywalna ze zwykłymi żelazkami. Do kompletu z wytwornicą pary polecamy zakup odpowiedniej deski do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary. Takie połączenie daje gwarancję najlepszej jakości prasowania.

Do działania zestawu do prasowania niezbędne jest zastosowanie profesjonalnej, przeciw połyskowej stopy teflonowej Rotondi PTFE, która chroni materiał przed wyświeceniem i przypaleniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania, chroni stopę grzejną żelazka i ułatwia równomierne rozproszenie pary.
Dane techniczne 
Zasilanie230 V
Moc całkowita1950 W
Moc żelazka800 W
Moc wytwornicy1150 W
Pojemność całkowita/objętość wody
1L/0,8 L
Wydajność (praca ciągła)około 1 godzina
Ciśnienie operacyjne pary2,5 bar
Ciśnienie maksymalne5 bar
Napełnianiemanualne - korek wlewowy
Zabezpieczenia energetycznetermostat i zabezpieczenie termiczne/podwójny zawór bezpieczeństwa
Wymiary zewnętrzne20 x 30 x 19 cm
Waga6,5 kg
Wyposażenie 
  • żelazko
  • stacja pary
  • podkładka silikonowa
  • pejcz podtrzymujący przewód
  • lejek do napełniania
  • instrukcja obsługi POL
Informacje dodatkowe
Kolor inox
Model mini 1